Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čím uřezat plastovou kanalizační trubku

z venkovní zdi domu mi čouhá jako přisávání vzduchu plastová kanalizační trubka průměr 110 (taková ta oranžová), přesahuje asi o 2 cm, potřebuji ten přesah něčím uřezat abych mohl osadit odvětrávací konec. ruční nebo jinou pilkou se tam nedostanu, už je hotové zateplení a lepidlo perlinka, tak ať to moc nepoškodím
nevíte čím to uřezat? nějaký tavící drát nebo tak něco?
díky

Jak bylo napsáno, podložit plechem, či něčím tenkým a vzít pilku na kov. Pokud máte dobrou ruční pilku, tak otočíte pilový list o 90 stupňů, pomocí upínacích kostek. Normálně povolit plátek, vysunout rukojeť a dát zpět otočené o 90 stupňů, to samé na druhé straně. Pozor plátek dát zoubky dopředu.