Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plech. vana-skrabance

Dneska ráno jsem s hrůzou zjistila, že na dně vany je oblast cca 10×10 cm, kde je prasklý smalt (pavučinky, škrábance-rozměrem cca vlasové). Naprosto nemám tušení z čeho, jsme v novostavbě v podnájmu 7 měsíců.
Dá se to nějak rozumně opravit? Četla jsem tu něco o speciálním laku na smaltované vany z hornbachu. Stačilo by to na tohle?

Pavučinky, škrábance? Něco do vany spadlo: Sprej na vlasy, déžodorant, voňavka, holící strojek, cihla... Půjde to opravit asi blbě. Lak na smaltované vany je určen k přetření celé vany nebo opravě odprýskaných koláčů smaltu.