Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký je to olej?

Aby šlo z volantem lechčejí točít musí se do auta nalít určítý olej. Můžete mi poradit jaký?
Leje se do černé nádoby se zeléným víčkem.
Pardon, že to tak popisuji divně ale lepší formulace mě ted nenapadla.

A jak jsi o ten původní přišel? Tohle má snad životnost do konce auta.
Mně to měnili jen proto, že začala propouštět koncovka hadice na tom servu.
Nová 6000Kč oprava vsazením mezikusu za hubičku. Nejvíc peněz spolkla demontáž z auta a opětovné nasazení.