Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz na IO u tv

Mám rychlej dotaz, mám starší TV v pokojíčku pro děti. TV z ničeho nic přestala reagovat na ovládání, nejde ani IR a ani klasická tlačítka na TV, ani se TV sama nepřepne do AV režimu při zapnutí např. DVD přes scart. Prostě nereaguje na nic. Našel sem podobné schéma které má stejnou Chassis P-88MT.

Jde mi o to jaký IO dle schématu má tento problém na starost a po čem bych měl jít, ja si myslím že je to dle schématu MAB8441P, je to tak správně?

Ak si na schema aj pozrel, je tam relé RL 801 a ovladané je zopnutím na "zem" na konektore CNA 03 vývod číslo 4, a teraz to prekvapenie, popis má START. Takže by som kúskom drotu, klemou, prepojil ten vývod číslo 4 na zem. Ak žiadna reakcia, kontroluješ čí sa na tom vývode číslo 4 nachádza uvádzaných 16 V, následne zdroj a jeho obvody. Ak sa zapne, tak kontroluješ spínací tranzistor RQ 04 a obvody ktoré ho riadia, takže aj ten MAB8441P