Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podřezání domku.

Ahojte mám starší domek viz předchozí příspěvěk : http://kutilska.poradna.net/q/view/27678-betonovan i-podlah-v-dome-a-slozeni

Zjistil jsem že některé zdi nejsou vůbec zaizolované. Proto by asi bylo dobré to udělat. Jedná se o cihlovou zeď spolu s šedou tvárnicí. Polovina domu je podsklepena ale vyuzžívat se nebude. Zajímá mě jestli stačí když dům podřežu , zaizoluju až v míste na zemí tam kde jsou místnosti? Je někde postup jak to udělat sám doma a nebo je potřeba firma? A nebo to vůbec nedělat když jsou místnosti suché?

Pročetl jsem pár témat a abych to shrnul: mám tedy možnosti buď vyhodit řadu cihel a pod ni dát izolaci , pak cihlu vrátit na maltu. Nebo není rychlejší vzítpilu z katru a udělat to ní?
Jen mě není jasné jak přesně tam pka dostat ty klínky. A jak am natlačit dostatek malty?