Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zateplení fasády polystyrenem...

Dobrý den, chceme zateplovat polystyrenem (10cm tloušťka) a nemůžeme se rozhodnout v:

1)jak dlouhé doporučujete plastové hřebíky (160mm, nebo víc)?

2) nabízeli nám lepidlo jen na polystyren, nebo jiný druh, který se dá použít i na lepení na vnější stranu...co je lepší?

3) Pruhy perlinky dávat vodorovně, svisle, nebo je to jedno?

Děkuji za odpověď

Dobrý večer. Já bych si dovolil dotaz k zateplení soklu. Mám podlahové vytápění, tak to dole nechci nějak podcenit. Podlaha mi začína v domě cca 30 cm nad úrovní terénu, kolik bych se tedy měl dostat se zateplením pod úroveň terénu?
A ještě úplně z druhé strany. Když plánuji provést podbití střechy, nebylo by vhodné "nacpat" izolaci i do tohoto prostoru? Děkuji.