Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem úprava zárubní

dobrý den, po marném shánění starých dveří (86x197cm) jsme se rozhodli vyřešit věc zřejmě nějakou úpravou zárubní (shrnovací dveře soukromí neposkytnou a bourat futra se nám v pronajatém bytě nechce). chtěla bych se zeptat zda jsou nějak jednoduše a levně zárubně upravit tak, aby do nich pasovaly dveře současných rozměrů. Případně pokud by mi někdo doporučil nějakou firmu či jiný kontakt na někoho v Praze. děkuji

Mam doma jedny prave dvere 87 cm. Ale nevim, jestli budou odpovidat panty. Predelavam byt a chci je vyhodit. Jsou to klasicke dvere z 30 let 20. stoleti. Jestli je zajem, dejte mi na sebe mail a ja vam je nafotim a presne zamerim. Jsem z Prahy tak by to pro vas nemusel byt problem.