Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosim o radu kde se da koupit plast na kolecko u kocarku

Ahoj, vím že to sem nepatří, ale nemůžu to nikde najít. Máme doma kočárek babypoint V3, máme sjetá zadní kolečka na plátno. Ale nikde na netu nemůžu najít novej plášť. Na plášti je tento rozměr.

"Best Wheel 255x60 IA-2079-2"

V tomhle rozměru nemůžu nikde nic najít :-( Neznáte nějaký eshop kde to vedou

Díky

Edit: tak sem našel tento http://www.kola-cykloshop.cz/plast-kenda-10x2-0-90 9a-kocarkovy-5353.html?tab=discussion

nemáte někdo zkušenost jestli tam půjde? Potřeboval bych 10" x 2,3" a tento je 10" x 2", takže je trošku užší.

Dobrý den,domnívám se,že těch necelých devět milimetrů na šířce nebude mít velký vliv,spíš pozitivní,menší valivý odpor,kočárek se bude tlačit snadněji.Letos jsem přestrájel pláště na horském kole,byly tam široké se špalky,na původní ráfky jsem obul o patnáct milimetrů užší silniční pláště a je vše OK.Horší by byl případ se širšími,aby někde nedrhly o rám kočárku.