Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tepelna izolace URSA PureOne

Dobry den

na trhu se objevil novy typ tepelne izolace sikmych strech a stropu.
Jedna se o mineralni vatu snehove bile barvy, neprasnou, neagresivni, na omak mnohem prijemnejsi nez klasicka mineralni vata.
Chci se zeptat jestli jste s tim uz nekdo delal, pripadne nejake poznamky jak pozitivni tak negativni. Jelikoz je to novinka, rad bych neprohloupil pred koupi. Cenove je taky zajimava a moc distributoru prozatim neni.

Dekuji vsem

DKK

Dobry den pane Cukrar

jedna se o vyrobce Ursa, dovozce nevim ale kupoval jsem v Baumaxu, nechci delat reklamu nemam ho rad ale meli akci, nakoupil jsem za 79-15procent za 100mm tloustku.
Stranky o tomto produktu jsou www.pureone.cz
Mne akurat zaujala ta absolutni bezprasnost, je to opravdu velmi prijemny material, na prodejne meli vystaveny vzorek a navic ta snehove bila barva, nevim proc ale je to moc prijemne a pisou ze pry pri vyrobe mineralni vaty je bila barva prirozena, coz jsem nepochopil proc to teda vsichni jako barvi nebo co?

S pozdravem a diky za reakci

DKK

Už jste koukal na certifikát? lambdu a porovnával cenu se DOMO Comfort? kolik kg to má na kubík?
co je na tom, že je to bílé?
kde jste to viděl na stavbě?
certifikát v cizím jazyce, je to schváleno v ČR,
porovnával jste cenu? Ale klidně si kupte co chctete, já bych do toho nešel.

ano certifikat to ma, lambda je totozna s ostatnima 0,039. Vahu na kubik jsem propocital na cca 25kg/m3.
na stavbe jsem to nevidel, proto tady pisi, na tom ze je to bile neni nic kouzelnyho ale na omak je to neco uplne jineho nez domo, netrha se to, neprasi, nedrazdi to ruce, je to mnohem "prirodnejsi-prijemnejsi".
Jestli je to schvaleno v CR jsem nezkooumal ale kdyz se to oficialne prodava a prodejce dela i medialni aktivitu v CR tak predpokladam ze ano.
Cena jak jsem psal je cenikova 150,-/m2/100mm tl. nic mene poridil jsem za 67,-. Domo se necha koupit nekde kolem 60 kdyz se posnazim.
Ja to tady neobhajuju, jenom jsem spis zvedavej kdo s tim uz prisel do styku a jake jsou na to nazory.

DKK