Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Termoizolacni folie na okna-doporucte

Ahoj,
Ve vchodovych dverich mame dve vetsi tabule skla. Je to uplne obycejne sklo a samozrejme v zime pres nej prostupuje chlad do zadveri.
Hledam nejake reseni aspon castecneho zatepleni a na rozdil od drahych dvojskel me zaujala termoizolacni folie. Je mi jasne, ze nejlepsi by byla vymena dveri nebo tech skel, ale proted musi stacit aspon ta folie. Na webu jsem cetl o znacce Tesa-aplikuje se za pomoci fenu a je pry dost nachylna pri myti. Hledam neco lepsiho-odolnejsi pri myti a snadnejsi aplikace, treba samolepici... Uvitam jakekoliv doporuceni nebo zkusenosti.
Dekuji.

Ta folie funguje max. na sálavé teplo. Prostě buď dvojskla, nebo pořádné dveře. Koupil jsem na aukru euro dveře s dvojskly, zateplenými výplněmi a krásně zatěsněné kolem dokola za pár kaček.