Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proboha, jak si můž někdo dát do předsíně plovoucí podlahu?

Nedá mi to, musím se duševně vyzvracet:
Sousedi si už při stavbě bytu nechali dát plovoucí podlahu i do předsíně. A snad každej ví, jakej je to mor, jak to nese zvuk. Dneska sousedka měla narozeniny a přišly za ní další krávy (vřéskaly jak paviáni), snad všechny měly boty se šteklama a jedna je měla snad z bronzu, páč to klapalo jak kovotepecký kladívko. A když šla ze schodů, tak si přivožralá na těch zasraných šteklech málem rozbila držku, skoro jsem jí to přál.
Ono o půlnoci to není nic příjemnýho, když se barákem nese koncert důlních permoníků. Ještě že nebydlím pod nima, tam jsou doma malý dvojčata a jejich fotr musí vyletět z kůže (ale je to taky hňup, takže mu to přeju, i když chudáci děcka).
Já mám v předsíni linoleum. Tomu nevadí voda, ani kamínky v podrážkách. Časem tam možná přijde dlažba.
PROBOHA, PROČ PLOVOUČKU DO PŘEDSÍNĚ?

No jo, ono je to víc kůl, než podělaný linoleum.
On totiž architekt byl tak trochu idiot a navrhnul byty tak, že předsíň je spojena s obývákem (něco na americkej způsob), takže si tam dali stejnou podlahu jako do obýváku, aby tam nemuseli mít dělící lištu. Já si tam nechal lino a předsíň uzavřel, přece jenom, mít vchodový dveře za zádama není moc příjemný. Každej hluk z chodby je slyšet do bytu a naopak.

No v obýváku vypadá lino blbě, tam je plovoučka levným řešením, který vypadá docela pěkně, pokud nechce mít majitel koberec od stěny ke stěně (což je třeba můj případ, jen pár malých lokálních koberečků, ale nic velkýho).
Ale když už linoleum, tak opravdu kvalitní, ty levný se protrhnou při prvním stěhování nábytku. A stojí často víc, než ta plovoucí podlaha :-)