Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teplovzdušná pištol PHLG 2000-2

Elektro kutili poraďte mi prosím, po dlhom, nepreprušovanom použití mi pištol zasmradila a zastavila sa. Po rozmontavaní som zistil, že odišla nejaká termo poistka, resp. odpor? ktorým sú prepojené špirály na nizku a vysokú teplotu. Poraďte niekto čo to je za súčiastku, resp. kde na nete nájdem el. schéma, už skúšal výrobcz, ale ten nereaguje (Kompernass). Vopred ďakujem za rady.

V teplovzdušných pistolích a fénech jsem se setkal spíše s vratnými pojistkami (bimetal). Pokud ta součástka byla celá z plastu, mohlo by se jednat spíš o diodu. Diody se používají v těchto zařízeních pro volbu teploty. (pokud se nejedná o pistoli s elektronickou regulací).