Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dira v podlaze

Dobry den,
rekonstuuji byt a po sundani lina se pod nim objevila dira (cca sirka 40cm x delka 1m x hloubka 1-2cm) ... viz obrazek. Nevite nekdo jakym nejlepsim zpusobem (tedy jakou hmotu pouzit) na jeji zaceleni tak, aby nemohlo v budoucnu dojit k rozdroleni/prasknuti?
Dekuji

- je nutne odstranit vsetku betonovu hmotu ktora sa uvolnuje az na zdrave jadro
- potom napenetrovat akrylatovym penetracnym naterom
- zaliat vyspravkovou cementovou hmotou znacky napr. od firiem: Henkel, Uzin, Mapei, Schonox - maju k tomuto ucelu profesionalne opravne malty, ktore su rychloschnuce a daju sa vylievat v jednom pracovnom cykle vo vacsich hrubkach, napr. aj do 10cm a nepopraskaju
- nechat dobre vyschnut a znova napenetrovat a potom celu plochu podlahy preliat samonivelacnou cementovou stierkou
viac info najdete na:http://www.manum.sk/index.php?option=com_content&t ask=view&id=45&Itemid=82
precitajte si cely clanok, ak by ste nieco nevedeli, mail na mna: planetaopic@gmail.com
ten clanok je z mojej webstranky a je tam podrobne opisany cely pracovny postup, pokial budete postupovat podla neho, vysledok bude perfektny