Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hydroizolace podlahy - správný postup

Zdravím kutily,

měla bych na Vás dotaz ohledně postupu pokládání hydroizolace podlahy, kterou právě realizujeme. V koupelně jsme si nechali udělat nové odpady, takže část podkladního betonu musela pryč. Na odpady přítel nasypal jemnou suť a písek, který udusali. Pak už ale s kamarádem nepokládali podkladový beton, na tem udusaný písek rovnou dali IPU a pak polystyren a KARI síť, na kterou půjde vrchní beton. Já mám strach, že to začne dělat neplechu, když tam nedali podkladní beton.
Jelikož jsem žena, nenechají si do toho ode mě kecat, já ale nechci za pár let předělávat podlahy v koupelně...
Předem všem děkuju za odpovědi,
Ráchel

JÁ BYCH S vÁMI I SOUHLASIL, POKUD JE TO TAK JAK POPISUJETE. Páč lepenka se lehce protlačí přes hrany. Jestliže již chlapci nedali beton na polyš, tak ať to předělají.
Ale uvěří mě?
Ono hlavně záleží, jak to provedli s tím pískem a zdali to nepodložili něčím....