Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elektrocentrály

Dobrý den.

Mám dotaz: Poradil by mi někdo ohledně koupě benzínové elektrocentrály?

Narazil jsem na značku Extol a je výrazně levnější oproti jiným značkám (Mitsubishi, Honda, Heron apod.). Má někdo zkušenost s touto značkou? Líbí se mi poměr cena/výkon (15 tisíc Kč/6KW) oproti Heronu (12 tisíc Kč/2,3KW), ale bojím se kvality.

Díky,

Kurt Strohschneider

Jak známo,kdo se bojí nesmí do lesa...Koupil jsem motorovou pilu za 1700kč v Lidlu,je z Taiwanu...Na první zátah chytne,dělám s ní celý den v lese.A už druhý rok,jen liju olej a benzin ,bez jakékoli údržby...Záruku máš dva roky...zrovna jak u té značkové,nebál bych se toho.