Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem náhrada hydrofibizačního nátěru

Už jsem zde zkoušel dotaz, zda je možno něčím nahradit hydrofibizační nátěr na venkovní balkon, alespon na spáry. Proto to zkouším znovu. Nebudu mlžit důvod, je to vysoká cena tohoto produktu. Psal jsem i alternativu, zda je možno použít nejakou formou vodní sklo. Lze moji rádci nebo nelze? Děkuji

Tohle jsem někde našla:

VODNÍ SKLO-lze použít jako nejlevnější ochranný nátěr. Sice u tohoto prostředku vznikne povrchový lesk,ale je odolný proti vodě a snižuje nasákavost povrchu na minimum.Provádí se 1x v koncentraci 3díl vodního skla a 1díl vody.Nevýhodou tohoto prostředku je,že není paropropustný a mohou se vytvářet výkvěty solí.