Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fichtlovi se nechce.

Zdravím,
Dnes jsem vytahl fíka z půdy po dlouhé době a udělal před jízdou opatření.
Očista karburátoru,svíčky,atd.
Při studeném motoru jede jak má. Po zahřátí ale zastaví a už ho nikdo nenastartuje než zase vychladne..
Nevíte někdo co to může být? Svíčka nová. Fajfka i kabel také.

Děkuji

-jedná se o Mustanga (23)

no tak uz to zahdnym zpusobem jezdi, le obcas kdyz se mu nechce a zacne uplne chcipat tam staci narvat jednicka a pustit spojku ve vysokejch otackach se rozjede zase 15min jezdi dokud a pak se mu zase prestane chtit tak se musi opet vytocit a potom zase jede.

Špatně Ti natéká benzin do plovákovky, budeš mít přicpaný přívod. Prohlédni to a vyčisti. Mrkni také jaká je tam hladina, popř. přihni jazýček na uzávěru jehly, aby se hladina zvedla. Po nastartování zavři kohout a vyjed benál co máš v plovákovce jak Ti to pojede dlouho, měl by jsi ujet cca 300 až 500 metrů