Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Stukovani - problem s rychlym schnutim

Dobry den

stukuju (Cemix vnitrni stuk, pytlovany po 30kg) baracek kde mam nove nahozene omitky (vapeno cementove).
Pri stukovani zdi z ytongu, ktery je zatazeny do perlinky je vsechno vporadku, stiham natahnout cely blok zdi a pak hladit.
Pri stukovani stavajicich zdi nahozenych omitkou mam obrovsky problem se schnutim stuku, stuk vysycha okamzite po natazeni, nelze udelat druhou vrstvu, spoje jsou taky tragicke, zahladit to do pekneho vysledku je temer nemozne.
Zkousel jsem zed pred stukovanim navlhcit, bez vysledku.

Jiz jsem dostal radu pridat do stuku Duvilax, ale moc se mi to nezamlouva.

Prosim jestli jste nekdy nekdo tento problem resil a vyresil,, poradte.

Predem dekuji

DKK

tak problem jest vyresen.
Zdivo jsem napenetroval duvilaxem pomichanym s vodou 1:5. Zadne dukladne patlani, normalne malirskym valeckem a pouzil jsem vnejsi stuk.
Zodpovedne hlasim ze je to uplne jina liga, natahnul jsme ne jenom pas ale celou zed vcetne spalet a jeste jsem cekal az budu moct zacit hladit.
Doporucuji kdo mate podobny problem.

DKK