Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Momentový klíč pro manžela

Dobrý den,

potřebovala bych poradit ohledně dárku pro manžela. Je fanatik do nářadí a jednou se tak prořekl že by si hodně přál momentový klíč 1/4. Tak jsem si řekla že mu na Vánoce udělám radost a koupím mu ho, jenže mu nechci koupit nějaký aušus a na internetu je tolik značek že se v tom nevyznám. Mohl byste mně prosím někdo poradit jaká značka je opravdu kvalitní, aby to můj manžel opravdu ocenil?

Děkuji moc za rady.

Monika

Momentové klíče od Tony jsou dobré. Teď začali tuším vyrábět nějakou vylepšenou řádu, série SP, akorát nevím, zda to manžel užije, jestli není profesionál. Tona k tomu např. přidává kalibrační protokol, to je o fous vyšší level než jen protokol o přezkoušení ze závodu, který se k momenťákům běžně dodává. Navíc, proč nepodpořit českého výrobce :-)