Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jawa pionýr 21

Zdar, mám problém s mým pionýrem. Potřebuju poradit , nechce mi chytnout, jiskru mi svíčka háže, ale svička je pořád suchá , takže tam nejde benzin , do karburatoru jde benzín bez problemu ,taže to musí byt někde v karburatoru , nevítě nekdo prosím čím by to mohlo byt? Díky

Když chceš pročistit trysky,nejlepší je tenký měděný drátek z licny.Nepoužívej žádné jiné nástroje,kromě foukání.Když prudce cukneš za plyn lanko,musí do karburátoru(difuzoru) stříknout benzinový pramínek.Pokud ne,přočisti i nástřikovou trubičku.
JABRAKA