Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teakovy nabytek - zkusenosti

Dobry den

nasel jsem obchod ktery prodava teakovy nabytek dovezeny z Indonesie.
Jedna se o neosetreny nabytek, udajne rucni vyroby, coz neni tolik podstatne.
Chci se zeptat jestli s tim nekdo nemate zkusenosti at uz pozitivni nebo negativni, jak se to chova v nasich ceskych podminkafch, jestli to nejak nesesycha, nepraska a podobne.

Dekuji moc

DKK

Je třeba ho pořádně ošetřit, napustit. Existuje i speciální olej na teak. A existuje dokonce olej ve spreji.
Je třeba nátěry opakovat a pokud něco pak na povrchu zbyde, odstranit houbičkou nebo hadříkem.