Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kupa auta

Potrebujem do troch dni kupit ojazdene auto, a toto su moje moznosti. Zijem v inej krajine ako vy, a do aut sa velmi nevyznam, som niecomu nakloneny, ale rad si vypocujem vas nazor...tak piste prosim...

A moja hlava derava....vsetky maju motor: bezin, 1.4l ,

ps: je to prepisane z PC poradne, tak prosim nehlasujte 2x...

dakujem kazdemu za ucast...

R.

Hele a ty ceny jsou v eurech viď? Njn, slováci se maj hej, jenom tady v čr se to všechno s*re... zpět k tématu. Jak jsem řekl, tak bych bral tu almeru. On tady sice někdo tvrdil , že staré almery jsou špatné, ale já tvrdím že to není pravda. Samozřejmě u každého auta záleží na jakej kus natrefíš... I ta almera může být odpad, pokud to máš po někom, kdo se k tomu choval jako prase... Hlavně nekupovat bývalá služební auta.
Ford není špatné auto,ale kvalita začala až s výrobou ford focus I. generace. Ta Puma je bohužel malé auto.. tam budeš namáčklej jak sardinka...a pokud ne ty,tak ty ostatní určitě.. To v primeře je více místa.

ahoj záleží na co nebo spíš na jak dlouho to auto potřebuješ (z vlastní skusenosti s irska momentálně sedlám druhé auto 1. nissan micra rv.96 1.1l cena před dvěma roky 600eur NCT na rok používal jsem ho na vození vercajku a materalu nezmar auto nulová údržba ale malo mista.2. toyota avensis rv.99 1.6l cena před rokem 1500eur NCT 2 roky nemuzu si stěžovat teď už to vozím na přívěsu takže pohoda. ještě nesklamalo, ťuk ťuk 8-)
a pokuď mužů poradit dávej bacha na poláky jsou to ..., a pojistu na auto doporučuji (www.123.ie)je nejlevnejsi.

tak trosku Up...a update...Puma je uz predana, preplatil ma nejaky chlapik, co ju chce na tuning...ale objavila sa uz tu zmienena Micra, velmi oblubene auto v tejto gubernii...aj ked pre mna velmi male, velmi nad nim nerozmyslam...

na 123.ie mi vychadza rovnaka poistka na micru ako na almeru...rozdiel je nejaka stovka, co mi je uz jedno...ma to sice mensiu dan, ale ja sa necitim v takychto malych autach dobre, takze to bude pre mna asi rozhodujuci faktor...idem sa zajtra povozit v almere, saxo ide zajtra na nct...
musim sa rozhodnut zajtra, najneskor do stredy...

ak by si o niecom vedel, tak prosim napis...