Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Územní rozhodnutí

Zdravím, můžete mi někdo poradit, jestli při stavbě, která nevyžaduje stavební povolení ani ohlášení musím mít souhlas majitele pozemku 325/1, když stavba bude na 325/6, parcela 325/7 je také naše, souhlas majitele pozemku 327(326) je jasnej. Mam v tom opravdu guláš. Díky. Adresa s obrázkem katastrální mapy : katastrm.jpg

325/1 neni sousedni, takze pravdepodobne potreba nebude. Pokud vim, soused to mel podobne, vedlejsi pozemek byla jenom "nudle" tvorici prijezdovou cestu k pozemku nize a mel souhlas jenom ty majitelky nudle(krome naseho a jeste jednoho). Jeste tam podle me hapruje 325/5, ten by mel byt (pokud to taky neni vase)

325/5 je taky náš - to je barák a na 325/6 má vzniknout garáž (do 25m2) a stavba pro chovatelství (do 16m2), prý to na sebe může i navazovat a takových staveb si můžu dle stavebního úřadu postavit kolik chci. Ještě by mě zajímala jiná věc, když stavím dvě stavby, musím mít na každou extra žádost, nebo stačí jedna?