Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plynař - Praha

Chystáme se na novou kuchyň a potřebujeme přesekat plyn.Nemáte někdo tip na šikovného a ne příliš drahého plynaře? Díky předem

a jak víš, že jsou šikovní?...
přečti si tazateluv dotaz ještě jednou a pořádně.nepotřebuje plynaře na stavbu plynárny,potřebuje jen plynaře na drobnou úpravu
rozvodů plynu v kuchyni,což musí umět každý kdo má oprávnění na montáž a opravy vyhrazených plynových zařízení:-D
tady je rozhodně důležitější kdo a jak je drahý,což si musí zjistit sám.

Nemáte někdo tip na šikovného a ne příliš drahého plynaře?

Já jsem si dotaz přečetl pořádně! Mám za to, že tazatel chce doporučit nějakého plynaře z Prahy, který už u někoho dělal, má s ním dobrou zkušenost jak se šikovností tak i po finanční stránce a chce tip na konkrétního plynaře.

což musí umět každý kdo má oprávnění...

To máš pravdu, ale taky záleží, kolik zanechá práce ještě pro zedníka. Jsou někteří, co se s tím neserou a rozbijí kolem potrubí větší část zdi, než je potřeba.