Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pracovní deska o šíři 70cm

Dobrý den, nevíte, kde by se dala sehnat pracovní deska do kuchyně(ideálně v temně hnědé barvě) o šířce 70cm?? Všude mi jí nabízejí pouze na objednávku, což by ale trvalo několik týdnů.Děkuji mnohokrát, Jiřina Skálová

To se bude schanet blbe. Bud jedine na tu obednavku, a pocitam ze to bude mastny, nebo vzit 60ku a pokud to vzor umoznuje, nastavit. Ale to sakra zavisi na sikovnosti truhlare, jak moc ten spoj bude videt, navic bude pravdepodobne nutny napojovat to i po kusech(nepredpokladam, ze si koupite rovnou dvounasobnou dylku).