Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sádrokartonové profily

Ahojky všichni, potřebuji radu, dělám teď ze sádrokartonu šikminy a stropy v koupelně. Sádrokarton upevňuji na profily. Když dělám strop a do UD profilů, které jsou přidělané na stěnách nasazuji CD profily, které upevňuji přímými závěsy tzv ,, krokodýly" 7cm od stropu, ty poté pomocí bočních samozávrtných vrutů šroubuji do bočních stěn CD profilů. Chtěl jsem se zeptat jak se tyto závěsy šroubují v rohu strupu, když se nemůžu dostat k druhé straně závěsu, tedy na druhou ,, packu ,, závěsu a jak pak mám tuto přišroubovat k CD. Nevím zda to dostatečně popisuji, ale sádrokarton dělám poprvé a nemám zkušenosti. Děkuji všem za odpověď

Ano koukal jsem na to u Milana na druhém foto, také dobrý způsob, asi lepší v tom, že se závěs nemusí přesně stříhat, ale zase ta jamka, vyjde to na stejno, něco z toho vyberu, každopádně děkuji, jinak na titulní stranu jsem vložil, ještě dotaz ohledně fólie, tak pokut máte zkušenosti, moc děkuji za odpovědi.

hezky pěkně :)
já jsem našrouboval závěs...srovnal CD podle vodováhy...udělal značku liháčem...sundal cd...sundal závěs...přišrouboval závěs k cd a pak závěs do trámu :)
Milanův návod ušetří cca hodinu času na jednom profilu :)