Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem malování v novostavbě

Chtěl bych se zeptat. Jdu poprvé v domečku malovat. Teďka jsem jen tak zlehka pobrousil glůspapírem štuk, pak to vyluxuju aby tam nebyl prach, kolem oken odloupaný štuk zatáhnu akrylátem, pak napenetruju a pak začnu malovat. Ve stavevninách mi nechají za dobrou cenu remal. Teďka s epotřebuju zeptat zkušených. První vrstvu ředit, nebo nechat hustou? Plánuju celkem 3 vrstvy, ale tam kde bude barva, tak tam jen dvě. Poradí někdo? Díky

já to najsamprv nabílil hašeným vápnem a poté jsem 2x vymaloval primalexem(polar).dobře kryje,ale stejně to vyšlo vniveč páč vyrůstající děti si ze zdí dělaj omalovánky:-).až odrostou teprv začnu vymýšlet nějaké příjemné barvy do pokojů.

Takže HET do novostavby byla ta úplně nejhorší varianta, takže po dvou kolech jsem to vzdal a zavolal malířovi, ten namíchal primalex plus a primalex extrabílý a tím jsme to opravili. Doporučoval mi dát trochu barvy do penetrace, ale tak příště a het používat tak do stříkačky a ani ne snad do novostavby....

To ani ne snad, ale jak je to tvrdá barva, tak to dělalo takový čmouhy. Rozmýchaný jsme to měl dost, dal jsem do litru barvy 0,3l vody a rozmíchal vrtačkou. Údajně je ten Het suprovej na vysokotlakou stříkačku a jen to poprášit, než to natahovat válečkem po pruzích......