Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou krytinu na altán

Dobrý den, poraďte jakou střešní krytinu na altán. Střecha by měla být podbitá prkny a plocha střechy 16m2. Děkuji za jakoukoliv radu. Jde mi především o jednoduchost montáže, ale i o cenu. předem děkuji

Těžší to bude, ale pokud to uděláš pořádně tak nebude zádní problém. Když jsem kamarádovi pomáhal stavět altán, tak se mi podařilo přes inzerát na internetu sehnat tašky z bouračky za odvoz, tak je natřel dokoupil hřebenáče vyšlo ho to na pár korun a vypadá to luxusně. Vyděl jsem spoustu altánu z různýma krytinama a žádnej se mi nelíbil tak jako z taškama.