Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyskovy rozdil podlah

Dobry den,

potrebovala bych poradit s nasledujicim: od firmy jsme si nechali provest rekonstrukci podlah v celem byte 2+1 - v predsini a kuchyni srovnani podlahy a podkladka thermofixu (PVC), v pokojich byly puvodne parkety - ty jsme samy demontovali, stary podklad vyhazeli a podlahu vycistili. Firma mela za ukol provest novy rost z lati, polozit GSB desky a zpet nalepit a zrekonstruovat parkety. misto toho aby firma late obrousila dle nerovnosti podlahy (jak bylo prislibeno), vypodkladali je starym PVC - z tohoto duvodu doslo k zvednuti podlahy v pokoji oproti predsini o 1 cm. Moje otazka zni, zda je podle vaseho nazoru tento rozdil v "norme"? s firmou jsme byli nespokojeni i v jinych smerech, chceme tedy uplatnit reklamaci.

Dekuji za nazory.

Tereza

Dobry den,

tak sem si jeste pozorne precetla predavaci protokol - zde jsme uvedli ze "vyskovy rozdil do pokoje se neshoduje s tim, co bylo domluveno" - tento predavaci protokol byl podepsan pracovnikem firmy. Domnivam se tedy, ze na zaklade tohoto bychom meli narok na uplatneni slevy - jen netusim, jake procento je v takovych pripadech obvykle. firma (samozrejme) pripominku neuznava. cela podlaha v pokoji nas stala cca 35 tis.

dekuji za radu.