Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NAvíječ zahradní hadice

Tuhle jsem u znameho videl navijec zahradni hadice. Moc se mi tolibilo, ale rikal, ze nekoupil zrovna kvalitni a ma s nim problemy. Nemate s timnekdo zkusenost, Mat edoma takovy navijec? muzete mi poradit, ktery je nejlepsi?
dekuji

Jaký automatický navíječ? Na odkaze, který jsi dal, žádný automatický není. Všechny jsou namotávané rukou (klikou). Buď je to vozík na kolečkách nebo je to bedna na zeď nebo to je sólo bedna, kterou můžeš přenést. Ideální mi přijde vozík, protože to pak zvládne i ženská nebo dítě.

A ty kecy o "automatickém rovnání", co u některých mají, to je kravina. Tímhle stylem se ti to automaticky rovná u každého bubnu, prostě se ti to normálně navíjí.