Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou podlahu na dřevotřísku?

V obýv.pokoji máme beton a pak jsme na ní položili dřevotř.desky, takové čtverce z důvodu vyvýšení podlahy. Co ale položit na tu dřevotřísku? Je lepší plovoučka nebo lino? A je možno hned pokládat nebo se to musí ještě nějak srovnávat?
Upravena velikost písmen.
Změna předmětu, původně: jAKOU PODLAHU NA DŘEVOTŘÍSKU? (Kurt)

položili nebo nějak připevnili? Čtverce - neznám jen formáty obdélníkové. Je to PD nebo hladké hrany? Osobně bych možná dal něco pod tu dřevotřísku protože bude se chodit, chodit, chodit, uvolní se zrníčko z betonu pak druhé a může to skřípat. Pod plovoučku bych dal miralon, lino jen lepit, podklad musí být samozřejmě pevný, nesmí se zvedat a různě vlnit ta dřevotříska při chůzi.
Nějak srovnávat - proč, to je křivé? Nerovnost bych tedy řešil pod tou dřevotřískou a tu pokládal na již vyrovnaný povrch.
Lepší lino nebo plovoučka - jednak jde o kvalitu podkladu a potom o pocity, potřeby, vkus, styl. Osobně se poslední dobou kloním k linu.