Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tapety ze zdi

Dobrý den,má někdo zkušenosti se sundaváním papírových tapet ze zdi? Nasucho asi těžko a na mokro s použitím odstranovače tapet? Tak aby se moc nenadělalo,aby se nemuselo moc tmelit,nebo štukovat.Dle mého soudu to půjde asi se spodní malbou dolů.Děkuji za případné zkušenosti.

Zdravím,na tu stěnu jedině barva,tapety už nikdy a nikam.Oni by šly i namalovat,koukala jsem na to,bud válečkem,nebo štětkou,ale to sundavání pak....Nehledě na to,že vedle sebe nalepené pruhy tapet se odlepují od zdi a to nezamaluji,vypadá to neesteticky už ted a a přlepit opět ty spoje ke stěně nejdou.Hezké odpoledne.