Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rychlá rekonstrukce chalupy k celoročnímu bydlení

Dobrý den,
koupili jsme starou chalupu, s tím, že zrekonstruujeme jen to nejnutnější pro život, a po dobu splátek (3 roky) v ní budeme celoročně žít a potom se pustíme na jejím pozemku do stavby nového domu.
Proto bych se chtěl zeptat: na co si máme dát pozor a v čem nepodcenit rekonstrukce apod. Děkuji Jeryje Marek

Podle vašeho plánu 3 roky splátky, 2 roky stavba bude li dost peněz = min. 5 let. Pak to zbouráte. Proč pak rekonstruovat? Jen opravy aby to nespadlo na hlavu a upravovat průběžně co je třeba. Radeji se ptát na jednotlivé problémy až nastanou.
Pokud bys dělal rekonstrukci k trvalému bydlení, pak je to o něčem jiném.