Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr plovoucí podlahy

Zdravím, můžete mi prosím poradit podle čeho vybírat plovoucí podlahu a na co si dát hlavně pozor? Samozřejmě na ceně mi dost záleží max.300,-kč/m, tak nevím jestli mám koupit s tlouštkou 8mm bez zámku, a nebo za stejnou cenu 6mm ale se zámkem. Předem díky za rady.

Podľa mňa za tú cenu sa to neoplatí, natiahnit si tam radšej lino a budeš mať pokoj :-) Ja som kupoval egger 8mm a pravdupovediac síce som vcelku spokojný ale keby mali hrúbku rovný cenťák vôbec by som neprotestoval. 6mm je nič, ak nevyrovnáš dokonale podlahu (a tým myslím naozaj perfektne), tak ju môžeš onedlho vyhodiť.