Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem perlinku pod obklad?

Zdravim všechny,
potřebuji poradit, jestli je nutné zdi postavene z Q-Poru natáhnou lepidlem a perlinkou,když tam přijde obklad. Setkal jsem se s názorm, že je to zbytečná práce,ale někdo říkal že by ji tam dal. Rád bych slyšel více názorů. Děkuji za jakýkoliv názor.

Dřív jsem perlinku nikdy a nikde nepožadoval, dnes bych na ní v některých případech přímo trval. Je to individuelní podle tloušťky, rozměru příčky, jak bude zatížená, kde a v jakém objektu bude...

Aha. Tak na 12,5 se to bez perlinky nehne i kdyby byla z druhé strany zavěšená kuchyňská linka.

Když Vám někdo poradí že máte něco udělat a neřekne proč, rovnou to vypusťte druhým uchem ven a zapomeňte na to. Pozornost věnujte jen radám s rozumným vysvětlením.