Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mokrý strop v paneláku

Dobrý den, prosím moc o radu, neboť už nevíme kudy kam. Babička má v bytě v paneláku - ve 4. patře - tedy nikoli pod střechou, v předsíni zrovna nad rozvodem elektřiny mokrý strop. Flek se zvětšuje, občas z něj kape,teče, potom třeba 14 nic, a nyní po období tří týdnů klidu opět mokro, ale už i mimo to jedno místo, mokré fleky v přímce napříč předsíní. Okolní byty jsou suché, střecha - i když nad ní je ještě jedno obydlené patro,kde mají sucho, by měla být dobrá. Fleky se objevují pravděpodobně nezávisle na počasí - pršíčasto, ale je to např. 2 dny po velké průtrži. Kde se voda může brát, jak to zjistit?????Moc děkuji za pomoc.

Co je v patře nad oním záhadným flekem? Jak častou se soused nahoře koupe, nebo pere?
My máme v domě souseda v 6. patře a když se koupal, kapala voda ve stoupačkách až k nám do 4. patra. Anebo u nás doma jsme se svého času z rozpustilosti po bytě polévali. Ale normálně na férovku kýblema. Jo tehdy jsme s dětma tropili jednu vylomeninu za druhou a té psiny u toho co se zažilo...