Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr podlahy do dětského pokoje

Dobrý den, prosím o radu. Chystáme se budovat nový dětský pokoj. "Zasekli" jsme se na výběru podlahy. Nechceme plovoucí ani dřevěnou, uvažovali jsme o PVC, přírodním linoleu, korku nebo něčem podobném. Rádi bychom teplejší podlahu, odolnější proti mechanickému poškození. Problém ale vidíme v tom, že v místnosti je stará dřevěná podlaha v relativně dobrém stavu (přesto ne ideálně rovná). A přijde nám zbytečné ji bourat. Můžete nám doporučit, jaký materiál použít a jak se "vyrovnat" s původní podlahou? Děkujeme H. a P. Kučerkovi

Víte, co jsme se nedozvěděli? Kolik těm dětem je. Já tak nějak automaticky předpokládal batolata, takže mne napadl jako první koberec (ona tahle mrňata jsou stejně víc na zemi, takže je lepší měkčí a teplejší povrch). Pokud ale máte pubescenty (nebo aspoň školáky) tak tam už se dá uvažovat o využití toho dřeva.