Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem skotské střiky

Dobrý den, při sprchování se nám mění teplota vody. Rozdíly v teplotě jsou dost výrazné a nejvíc vyniknou, když se voda pustí naplno. Odvzdušňovali jsme i vyměnili baterii bez výsledku. Vodárna nemá zrovna největší obsah. Nevíte někdo, čím by to mohlo být? Děkuju.

Taky to můžebýt sníženým tlakem vody při průtoku, kdy plynová karma přestane ohřívat.

Postup:
Nech natáhnout vodu čerpadlem do nádoby, pak pustit jen teplou vodu a sleduj teplotu vody. Pokud teplota prudce klesne se snižujícím se tlakem vody, jak odtéká, je jasné, že v tu chvíli karma již nehoří.
1. Prověřit vodárnu.
2. Prověřit plynovou karmu a případně nastavit.