Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uchycení závěsných skříněk kuchyně

Dobrý den, prosím o radu.
Do panelákového bytu se snažím namontovat novou kuchyňskou linku. Po sundání horních skříněk jsem zjistil, že příčka je cihlová a skříňky byly uchyceny do dřevěných segmentů, vložených mezi ty cihly. Z toho jsem usoudil, že cihla asi může být dutá. Nové skříňky ale mají jinou velikost a místa pro uchycení nepasují na ty dřevěné bloky. Mám nějakou možnost, jak ty horní skříňky zavěsit do té cihly, v případě že by byla třeba dutá? (Ještě jsem to nezkoušel, jestli je, nebo ne). Díky za radu.

myslíš do špalíků. No do duté cihly asi jedině špalíky, ale jsou tady odborníci co dopručí určitě něco jiného. Já mám linku také na dutých cihlách, špalíky k tomu přišroubovan plech ohnutý , jak to napsat, asi jako je šikana zatáčka, přišroubováno a na to zavěšeny kříňky.

Možností je mnoho. Byl jsem překvapen, kolik druhů hmoždinek je. např.http://www.azkotveni.cz/katalog.php/plastove-hmozd inky/
Jde zavěsit i na původní špalíky. Skříňky smontovat dohromady a v místě špalíků použít pásovinu, kde se přišroubuje do dna a půdy skříňky, nahoře nechat přesah na přišroubování do špalíků.Další možnost je v místě špalíků zavěsit na úhelníky umístěné uvnitř skříněk.....