Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vestavná myčka šířka 40 cm

Ahoj, potřebuju vestavnou myčku šířku 40 cm. Klasická 45 cm se tam nevleze :.(. Známí ji kdysi v ČR kupovali, ale už ji nemají a nevědí co to bylo za značku. Ani se mi nepovedlo nic vygooglit. Existuje?

Záleží, kolik buchet se dělá. Klasický buchetník se tam vejde krásně. Pokud je nějaký XXL nebo klasický velký plech, tak ten se tam skutečně TEORETICKY nevejde. Prakticky jo (a je to i podporováno výrobcem myčky), ale musí se vykrámovat koše a nasadit hlava na mytí plechů. Což ale nedělám, protože než to zrychtuju, tak těch pár plechů mám umyto ručně. :-) A navíc bych musel koupit napřed tu hlavu. :))