Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem plastový plot

Ahoj kutílci.Čím přišroubovat plastové plotovky ke dřevěným tesům? Vruty nebo vratáky? Prý se dost roztahují.Díky

Prý se dost roztahují.

Předvrtat si větší díru než je šroub, aby to mohlo pracovat, i když hlava to bude držet stejně. Šrouby, vlastně vruty s 2/3 závitu, aby pod hlavičkou byl v tloušťce plotovky hladký krček.
Vraťáky mají ten čtyřhran, nevím, jak se máčkne do plastu, a musíš je procpat na druhou stranu rygle, dávat podložku a matku a to zdržuje.