Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrčení lednice (?)

Dobrý den,

nevím jestli se dá můj dotaz zařadit sem ale snad se nic nestane.

Máme novou lednici značky Liebherr asi kolem 35 000,-- a každou cca půl hodinu zavrčí 1-2 sekundy, prý je to normální, říká servis, ale radši bych se zeptal ještě tady, jelikož servis nemusí být vždy důvěryhodný. Prý je to způsobeno tím, že lednice má jen jeden motor či něco podobného.

Díky za odpovědi, hezký den

cca půl hodinu zavrčí 1-2 sekundy,

Jestli ona nedrnčí ta mřížka pro odvod tepla na zadní straně.
Sednout si k tomu a vyčíhat to, nebo dlaní rozkmitat tu mřížku, zda se ozve podobný zvuk. V místě, kde to rachtá podložit kouskem molitanu.