Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elektrozámek

Nevíte někdo jak ho dostat do plastoveho ramu?
Tam,kdemi delali plastove vstupni dvere, tak tvrdi, ze to lze jen pri vyrobe a dodatecne ne.

ZAjimalo by me, jeslti nekdo nevite, jestli to nejak jde dodelat dodatecne.

diky

Dodatečně doinstalovat jde (obyčejné NE bezpečtnostní) ,ale většina firem ti stejně poví že to nejde. Nedavno jsem to zrovna dělal a už byl problém ve výrobě, to bylo keců jak támle a tohle. podud je to jednokřídlo tak kabel bude snažší, u dvoukřídla můsíš použít kabelovou průchodku a kabel véct pasivním křídlem.