Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem plastové plotovky

Dobrý den,uvažuju o koupi plastových planěk chtěl bych je vyměnit na balkonech za stávající dosluhující dřevěné.Zajímalo by mě jak na to bude po letech s barvou (vzhled,vybledlost) atd.Jedna plotovka rozměr 78*21 mm délka 1,2 m vyde na 49 kč.Když bych si nechal udělat dřevěné tak asi ta cena s použitím kvalitní lazury bude asi někde jinde.Děkuji J.

Nevím,já jsem použil okor,kůru jsem sloupal a natřel jsem to bochemitem profi,a pak lazulorem,a spokojenost.Já si myslím že ta umělá hmota by mohla časem vyblednout,a nebo by se mohla roztejkat,pokud bude 50 na slunci.Fakt nevím ale myslím si že dřevo je dřevo.