Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trocha podzemní vody

Ahoj,
Mám na zahradě trošku (asi 3cm) podzemní vody,čerpadlo máme rozbité.Měli byste nějakou radu,jak se toho zbavit?
Chci tam tento pátek dělat "gardenPARTY" ..neznám nikoho,kdo by mi ani čerpadlo půjčil,tak snad je ještě nějaká jiná možnost.
Jsem mladý kluk,tak tomu moc nerozumím ještě :-)

PS: Je možné,že to trochu vyschne do pátku,pokud nebude pršet,ale bláto tam asi bude pořád.
Díky za případné opovědi.

Záleží i na velikosti té "kaluže". Aby to ale nedopadlo, že akorát budeš mít více bláta a bahna (protože neznáme ty "vodní" poměry u vás na zahradě, nelze zodpovědně odpovědět).

A nebo tu gardenparty zatraktivni, třeba na "holínkovou gardenparty". ]:) Oni vás stejně zaženou komáři někam dovnitř :-)