Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Stará dřevěná kolna-dřevník

Mám starý dřevník - kolnu z prken rozměr 450 x 280 cm.,pomaloučku to bere zub času. Chtěl bych provést obnovu asi zděnou stejných rozměrů.Stačí ohlášení stavby, nebo musím mít stavební povolení.Kolna je u rekreačního stavení. Díky za radu...

Dobrý den, zdá se mi kvůli tomuto zakládat nové téma, tak to dám sem...:

Kopili jsme si domek, kde předchozímajitelé postavili dřevěnou kůlnu/dřevník-nalepenou na dům...Kůlna je dřevěná, ale podlaha je vylitá betonem...

Co jsem koukal do katastru tak o kůlně není ani slovo a nákres v mapě taky neodpovídá (ty nákresy domů v mapě neodpovídají nikomu v našem okolí...).

Zajímalo by mě, jestli to tak může být (a pokud ne-co hrozí), nebo se musí kůlna přihlásit (jak a kolik to stojí)?

Kůlna má rozměr asi 2.5x3M a je přímo nalepená k plotu k sousedům-jim to nevadí

Tady je ještě nákres :-D:

http://img442.imageshack.us/img442/200/nkresklnydo muaplot.png

Souhlas s kolegy. Nikam nic nehlaš. Není žalobce, není soudce. Pokud jsou sousedi v klidu, není co řešit.

Když se s tím přihlásíš jako dobrovolný blbec, úředník ti dá hned za odměnu vyplnit lejstro a počítej s tím, že budeš platit. Úředníkovi radost neuděláš, zas bude mít jen práci a ty tím nic nezískáš, budeš jen tratit.
Ještě tě raději upozorním, že kdybys tu hloupost přeci jen udělal, budeš mít pod tou dřevěnou kolnou stavební pozemek.