Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem fontána

ahoj známej má na zahradě velkou jakoby kašnu akorá velkou a chtěl by tam dat nákou fontánu tak se ptám jakou m celkem špinavou vodu takovýto zelený na vodě tak aby se to neucpalo předem dík za tyby

Většina zahradních čerpadel (např. Gardena) jsou s celkem volnou úmělohmotnou vrtulkou, mřížkou v nasávání, takže nějaké zelené hnusy většinou nevadí. Přesto doporučuji dát čerpadlo někde v dosahu, bez dlouhých chůd.