Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lepeni dlazby pomoci PU peny

Ahoj Kutilove

zrodil se mi v hlave takovy uzasny napad, nez vylevat podlahu nivelackou a resit nerovnosti, co tak nalepit dlazbu pomoci nizkoexpanzni PU peny?
Zkousel jste to uz nekdo?
Umim ci to celkem dobre predstavit, strikne se pena, polozi dlazdicka, eventualne vypodlozi klinkem, protoze ta pena neni hned nosna, a az kousek zavadne klinek muze ven, nebo tam taky muze zustat.
Vidite v tom nekdo nejake minus nebo zadrhel? Navic i cenove to neni uplne spatne, porovnam-li to s elastickym lepidlem.

Moc dekuji za postrehy

DKK

sekundakem by to asi prislo draze to jo, ja jsem si tak nejak tu penu oblibil a rad s ni delam. Daji se s ni lepit ruzne veci tak me to napadlo a kdyz jsem tak spocital kolik stoji flexi lepidlo a kolik by vysla pena tak mi nejak vysla lepe.
Nic mene dekuji vsem za prispevky, asi tentokrat podlehnu klasicke ceste a experimenty si necham na jindy :-)