Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podlaha v pergole

ahoj, co mate v pergolach na zemi?

chtel jsem tam dat betonovou dlazbu... ale kdyz vidim jak to po par letech vypada, tak se mi nechce...jakmile se na to neco vyleje nebo kapne mastnota z burta, tak je to v haji...

diky za rady

S nadsázkou prohlašuju, že je třeba dodržovat zásady slušného stolování a nežrat jako prase. Už bez nadsázky bych tam také nejraději viděl dřevo pokud do pergoly neprší. a jestli prší, tak kamennou dlažbu z lomových odseků. Relativně levné, zato dost pracné, protože každý kamen je jiný. Však jde taky o odpad z výroby dlažebních kostek.

V pergole mám už několik málo let dlažbu kostky 40krát 40,kus za 60kč(pořád je v prodeji) a i když kolikrát pijem a jíme jako prasata ,tak se nic nestalo,aby nás to odradilo od další akce.Na buřti používej talíře,nebo papejte před pitím ;-)