Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teplota v mražáku

Zdravím:
Jaká má být teplota v mražáku? Teploměr, který je ve dveřích mrazničky ukazuje v červeném poli (cca v polovině),myslím si, žeby měl ukazovat v zeleném. Pokud dám dovnitř běžný teploměr, tak ukazuje -15, ale např. nanuky jsou zmražené málo.
Tak jak tedy?
Díky

Jestli tajou jen nanuci, je chyba v nich. Jestli taje vše, je něco blbě v lednici. Nemáš nějaký univerzální elektro měřící přístroj? Bývá součástí teploměr na drátu. Kup si ledničkový teploměr dovnitř, viděl jsem malinký asi za dvacku. Běžný teploměr na zeď pokoje měří velice blbě, tomu bych v těch nízkých teplotách nic nevěřil.